Webové aplikácie - Webová stránka SHŠ Grál

Titulný obrázok - Webová stránka SHŠ Grál

Webová stránka SHŠ Grál

Nahliadni s nami tentoraz trošku do histórie. Skupine historického šermu Grál sme vytvorili nový, kvalitný prezentačný web vrátane systému na správu obsahu, ktorý si vedia editovať úplne bez pomoci.

Feedback...

Ako ste boli spokojný so spoluprácou ? Komunikácia, rýchlosť, prípadne úpravy na projekte. Čokoľvek Vás napadne... *
Komunikácia mailom, poprípade po telefóne - podľa potreby, následné úpravy do 24 hod, poradili s designom, aby sme mali moderný web a zároveň v rámci pôvodných predstáv.

Vieme, že nie sme dokonalí ale snažíme sa na tom pracovať a Váš názor nás zaujíma. Čo by ste nám možno odporučili zlepšiť? *
Ťažko kritizovať skvelú spoluprácu, ale možno jedine pomalý rozbeh projektu (potom to už ale odsýpalo).

Odporučili by ste firmu CODEUPP s.r.o. priateľom a známym? *
Určite áno.

Autor

Napísané dňa

Apr 05, 2020

Webové aplikácie - Obrazok

Webové aplikácie

Dizajnujeme a vyvíjame webové stránky, ktoré verne vykresľujú vašu podnikateľskú víziu. Či ste vo vodách podnikania nováčik alebo ostrieľaná firma s váženým menom, práve ste zakotvili v bezpečnom prístave. 

Špičkoví programátori s dlhoročnými skúsenosťami vybrúsia vašu predstavu k dokonalosti. Staňte sa vďaka nám úspešným podnikateľom. Stačí vám k tomu dobrý nápad a podnikavý duch. O zbytok sa nestaráte. Vyriešime to za vás. 

Zistiť viac
Grafika a dizajn - Obrazok

Grafika a dizajn

Lietajú vám hlavou nápady? Nechajte obraz, nech to povie za vás. Vizuál webu veľa prezrádza o jeho solventnosti. Dovoľte našim profesionálnym dizajnérom hýčkať váš podnikateľský zámer. Magickými štetcami vyčarujú grafický materiál, na ktorý budú zákazníci sadať ako muchy na lep. 

Pripravíme dizajn loga, firemnú identitu aj UX/IU dizajn v duchu vašej vízie. Robíme grafiku s pridanou hodnotou. 

Zistiť viac