Webové aplikácie - Webová stránka RUDYMAX

Titulný obrázok - Webová stránka RUDYMAX

Webová stránka RUDYMAX

Spolupráca s klientom Rudymax bola pre nás veľmi príjemná, pretože je to malá rodinná firma, ktorá robí svoju prácu poctivo. Objednali si nás, aby sme spravili redizajn ich existujúceho webu do moderného štýlu, ktorý zaujme na prvý pohľad. Pre niekoho nadštandard, pre nás samozrejmosť, dodať web spolu so systémom na správu obsahu a ssl certifikátom.

Webové aplikácie - Obrazok

Webové aplikácie

Dizajnujeme a vyvíjame webové stránky, ktoré verne vykresľujú vašu podnikateľskú víziu. Či ste vo vodách podnikania nováčik alebo ostrieľaná firma s váženým menom, práve ste zakotvili v bezpečnom prístave. 

Špičkoví programátori s dlhoročnými skúsenosťami vybrúsia vašu predstavu k dokonalosti. Staňte sa vďaka nám úspešným podnikateľom. Stačí vám k tomu dobrý nápad a podnikavý duch. O zbytok sa nestaráte. Vyriešime to za vás. 

Zistiť viac
Grafika a dizajn - Obrazok

Grafika a dizajn

Lietajú vám hlavou nápady? Nechajte obraz, nech to povie za vás. Vizuál webu veľa prezrádza o jeho solventnosti. Dovoľte našim profesionálnym dizajnérom hýčkať váš podnikateľský zámer. Magickými štetcami vyčarujú grafický materiál, na ktorý budú zákazníci sadať ako muchy na lep. 

Pripravíme dizajn loga, firemnú identitu aj UX/IU dizajn v duchu vašej vízie. Robíme grafiku s pridanou hodnotou. 

Zistiť viac