Icon cancel
  • Náš Office
  • Priemyselná 2, 040 01 Košice

Webová stránka CONSTRUCTOR-EU

  • Služba: Marketing a SEO, Grafika a dizajn, Webové stránky, SEO optimalizácia pre vyhľadávače, Marketing na sociálnych sieťach
  • Aug 07, 2019

Presadiť sa v dnešnom svete podnikania je niekedy naozaj poriadna drina. Firma CONSTRUCTOR-EU nás oslovila so svojou víziou, ktorú sme im pomohli zrealizovať. Prezentačný web, ktorý sme im vytvorili dopadol nad očakávania. Dokončením a odovzdaním webu však naša spolupráca neskončila a pokračuje aj naďalej v rámci digitálneho marketingu.

Marketing a SEO - Obrazok

Marketing a SEO

Niekedy dobrý produkt nestačí. Treba poznať cesty, ktorými ho naservírovať ľuďom priamo pod nos. Správny podnikateľ na marketing nikdy nezabúda. Kvalitná optimalizácia a reklama sú polovicou úspechu. 

Zverte opraty podnikania do našich rúk. PPC kampaňou prilákame zákazníkov. Zaútočíme na všetkých frontoch. Ovládneme sociálne siete a triumfálne vztýčime vlajku víťazstva na prvej priečke vyhľadávačov. 

Zistiť viac
Grafika a dizajn - Obrazok

Grafika a dizajn

Lietajú vám hlavou nápady? Nechajte obraz, nech to povie za vás. Vizuál webu veľa prezrádza o jeho solventnosti. Dovoľte našim profesionálnym dizajnérom hýčkať váš podnikateľský zámer. Magickými štetcami vyčarujú grafický materiál, na ktorý budú zákazníci sadať ako muchy na lep. 

Pripravíme dizajn loga, firemnú identitu aj UX/IU dizajn v duchu vašej vízie. Robíme grafiku s pridanou hodnotou. 

Zistiť viac
Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Stručne o vašom projekte
Suhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac na podstránke GDPR
Bankové spojenie

IBAN: SK80 1100 0000 0029 4506 0490
SWIFT: TATRSKBX
BANKA: Tatra banka, a. s.

Náš Office

Priemyselná 2, 040 01.
Košice - Staré mesto, Slovensko