Titulný obrázok - Webová stránka FERMAT

Webová stránka FERMAT

Ukončili sme prvú fázu spolupráce pre európske pobočky spoločnosti FERMAT. Aktuálne už pracujeme na redizajne webovej stránky ich zaoceánskej pobočky v Clevelande. Taktiež plánujeme rozšírenie webovej aplikácie o konfigurátor ich strojov. Je pre nás radosťou a cťou spolupracovať s firmou FERMAT, kde je odbornosť, precíznosť a spoľahlivosť na prvom mieste.

Feedback...

Čo pre Vás CODEUPP vytvoril? Web, apku, marketing alebo niečo iné? *
Weby fermatmachinery.com a lucasprecision.com a mnoho dalšího se chystá :)

Ako ste boli spokojný so spoluprácou ? Komunikácia, rýchlosť, prípadne úpravy na projekte. Čokoľvek Vás napadne... *
Se všemi oblastmi naší spolupráce jsme velice spokojení. Po letech marného hledání jsme v CODEUPP konečně našli partnera, na kterého se můžeme spolehnout v otázkách nejen webové prezentace naší firmy.

Odporučili by ste firmu CODEUPP s.r.o. priateľom a známym? *
Určitě.  Lidé z CODEUPP jsou profesionálové.
Autor

Jiří Ferenc jr.

Napísané dňa

Jun 09, 2020

Webové aplikácie - Obrazok

Webové aplikácie

Dizajnujeme a vyvíjame webové stránky, ktoré verne vykresľujú vašu podnikateľskú víziu. Či ste vo vodách podnikania nováčik alebo ostrieľaná firma s váženým menom, práve ste zakotvili v bezpečnom prístave. 

Špičkoví programátori s dlhoročnými skúsenosťami vybrúsia vašu predstavu k dokonalosti. Staňte sa vďaka nám úspešným podnikateľom. Stačí vám k tomu dobrý nápad a podnikavý duch. O zbytok sa nestaráte. Vyriešime to za vás. 

Zistiť viac
Grafika a dizajn - Obrazok

Grafika a dizajn

Lietajú vám hlavou nápady? Nechajte obraz, nech to povie za vás. Vizuál webu veľa prezrádza o jeho solventnosti. Dovoľte našim profesionálnym dizajnérom hýčkať váš podnikateľský zámer. Magickými štetcami vyčarujú grafický materiál, na ktorý budú zákazníci sadať ako muchy na lep. 

Pripravíme dizajn loga, firemnú identitu aj UX/IU dizajn v duchu vašej vízie. Robíme grafiku s pridanou hodnotou. 

Zistiť viac