Webové aplikácie - Webová stránka CoolWriters.sk

Titulný obrázok - Webová stránka CoolWriters.sk

Webová stránka CoolWriters.sk

Predstavujeme nový, moderný, fresh web pochádzajúci z našej dielne. Web disponuje systémom na správu obsahu a každé jedno slovo si jeho majitelia vedia editovať sami. Coolwriteri na čele s Danielom sa nám starajú o texty a zabezpečujú množstvo textov aj pre našich klientov. Natrafili sme na seba náhodou ale odvtedy je spolupráca plodná pre obe strany.

Feedback...

Čo pre Vás CODEUPP vytvoril? Web, apku, marketing alebo niečo iné? *
web CoolWriters.sk + .cz, logo

Ako ste boli spokojný so spoluprácou ? Komunikácia, rýchlosť, prípadne úpravy na projekte. Čokoľvek Vás napadne... *
Komunikácia 90%, rýchlosť 60% (na obranu CODEUPP musím uviesť, že v niektorých fázach som projekt zdržoval ja, keďže som nemal čas venovať sa textom), úpravy na projekte. Napriek všetkému celkový dojem z výslednej práce veľmi dobrý a aktívne Vás odporúčam.

Vieme, že nie sme dokonalí ale snažíme sa na tom pracovať a Váš názor nás zaujíma. Čo by ste nám možno odporučili zlepšiť? *
Určite by som navrhol nejaký systém, kde by klient písal pripomienky a vám by to hádzalo do taskov, ktoré si odkliknete, keď budete mať hotovo. A trošku rýchlosť. Ale zase výsledná robota vyzerá naozaj super, takže každý zabudne, že musel čakať a končí to happyendom.

Odporučili by ste firmu CODEUPP s.r.o. priateľom a známym? *
Aktívne to robím pri každej príležitosti v offline a aj online svete :)

Autor

Daniel V.

Napísané dňa

May 10, 2020

Webové aplikácie - Obrazok

Webové aplikácie

Dizajnujeme a vyvíjame webové stránky, ktoré verne vykresľujú vašu podnikateľskú víziu. Či ste vo vodách podnikania nováčik alebo ostrieľaná firma s váženým menom, práve ste zakotvili v bezpečnom prístave. 

Špičkoví programátori s dlhoročnými skúsenosťami vybrúsia vašu predstavu k dokonalosti. Staňte sa vďaka nám úspešným podnikateľom. Stačí vám k tomu dobrý nápad a podnikavý duch. O zbytok sa nestaráte. Vyriešime to za vás. 

Zistiť viac
Grafika a dizajn - Obrazok

Grafika a dizajn

Lietajú vám hlavou nápady? Nechajte obraz, nech to povie za vás. Vizuál webu veľa prezrádza o jeho solventnosti. Dovoľte našim profesionálnym dizajnérom hýčkať váš podnikateľský zámer. Magickými štetcami vyčarujú grafický materiál, na ktorý budú zákazníci sadať ako muchy na lep. 

Pripravíme dizajn loga, firemnú identitu aj UX/IU dizajn v duchu vašej vízie. Robíme grafiku s pridanou hodnotou. 

Zistiť viac