Titulný obrázok - TAIMAR TAILOR'S

Dizajn šitý na mieru pre Taimar Tailor's. Moderný web so systémom na správu obsahu.

Ak potrebuješ oblek na mieru z kvalitných materiálov a v originálnom dizajne, odporúčame navštíviť web https://taimar.sk/. Web pochádza z našej dielne a spolupráca s chlapcami z TAIMARU je vždy skvelá. Napokon, presvedč sa sám.

Feedback...

Matejovi, alebo firme CODEUPP, sme zverili do rúk celý náš virtuálny svet. Musíme povedať, že sme nesmierne spokojný s ich prácou, od založenia a stvorenia celého webu, štatistík, až po vizitky a rôzne návrhy poukážok. Samozrejme, nie všetko sa dá docieliť zo dňa na deň a je potrebné za kvalitne odvedenou prácou aj počkať, no príjemná komunikácia a výsledky stoja zato. Ich precíznosť a profesionalita v práci sa nám veľmi páči, a práve preto s nimi spolupracujeme už niekoľko rokov. 

Náš profesionálny vzťah sa zmenil na priateľstvo a my veľmi ďakujeme, že spoločne pracujeme na našich snoch.

Autor

Michael G.

Napísané dňa

Feb 07, 2018

Webové aplikácie - Obrazok

Webové aplikácie

Dizajnujeme a vyvíjame webové stránky, ktoré verne vykresľujú vašu podnikateľskú víziu. Či ste vo vodách podnikania nováčik alebo ostrieľaná firma s váženým menom, práve ste zakotvili v bezpečnom prístave. 

Špičkoví programátori s dlhoročnými skúsenosťami vybrúsia vašu predstavu k dokonalosti. Staňte sa vďaka nám úspešným podnikateľom. Stačí vám k tomu dobrý nápad a podnikavý duch. O zbytok sa nestaráte. Vyriešime to za vás. 

Zistiť viac