Titulný obrázok - Hotel Múza Košice

Hotel Múza Košice

Hotel Múza sa na nás obrátil s požiadavkou redizajnu a modernizácie ich stránky. A výsledkom našej spolupráce je ich nový a prehľadný web. http://www.hotelmuza.sk/

Feedback...

Ako ste boli spokojný so spoluprácou ? Komunikácia, rýchlosť, prípadne úpravy na projekte. 

Sú to profíci a zároveň super ľudia. Ich práca predčina moje očakávanie a preto som s nimi rozbehol aj ďalšie projekty a viem, že spravia ako doteraz maximum pre moju spokojnosť.Taktiež kvitujem ich nápady a inovácie, s ktorými prišli a umožnili mi tak vyniknúť medzi konkurenciou. 

Odporučili by ste firmu CODEUPP s.r.o. priateľom a známym? 
Jednoznačne áno. Aktuálne sa pracuje na prerábke ďalších dvoch webových stránok Mihalgallery a Vranovské chodúľové divadlo.
Autor

Miroslav M.

Napísané dňa

Sep 28, 2018

Webové aplikácie - Obrazok

Webové aplikácie

Dizajnujeme a vyvíjame webové stránky, ktoré verne vykresľujú vašu podnikateľskú víziu. Či ste vo vodách podnikania nováčik alebo ostrieľaná firma s váženým menom, práve ste zakotvili v bezpečnom prístave. 

Špičkoví programátori s dlhoročnými skúsenosťami vybrúsia vašu predstavu k dokonalosti. Staňte sa vďaka nám úspešným podnikateľom. Stačí vám k tomu dobrý nápad a podnikavý duch. O zbytok sa nestaráte. Vyriešime to za vás. 

Zistiť viac
Grafika a dizajn - Obrazok

Grafika a dizajn

Lietajú vám hlavou nápady? Nechajte obraz, nech to povie za vás. Vizuál webu veľa prezrádza o jeho solventnosti. Dovoľte našim profesionálnym dizajnérom hýčkať váš podnikateľský zámer. Magickými štetcami vyčarujú grafický materiál, na ktorý budú zákazníci sadať ako muchy na lep. 

Pripravíme dizajn loga, firemnú identitu aj UX/IU dizajn v duchu vašej vízie. Robíme grafiku s pridanou hodnotou. 

Zistiť viac