Titulný obrázok - Eshop WIBO

Eshop WIBO

Slovenskému zástupcovi kozmetickej značky WIBO sme vytvorili nový a svieži e-shop. Veríme, že bude skvele plniť svoju funkciu a poteší oko každej kozmetickej nadšenkyne.

Feedback...

Ako ste boli spokojný so spoluprácou ? Komunikácia, rýchlosť, prípadne úpravy na projekte. Veľmi spokojný - precíznosť , profesionalita na vysokej úrovni + ochota pomôcť a poradiť. 

Odporučili by ste firmu CODEUPP s.r.o. priateľom a známym? Rozhodne áno. Už sa tak aj stalo a chalani z CODEUPP nám už riešia aj marketing.

Autor

Lucia S.

Napísané dňa

Oct 11, 2019

Webové aplikácie - Obrazok

Webové aplikácie

Dizajnujeme a vyvíjame webové stránky, ktoré verne vykresľujú vašu podnikateľskú víziu. Či ste vo vodách podnikania nováčik alebo ostrieľaná firma s váženým menom, práve ste zakotvili v bezpečnom prístave. 

Špičkoví programátori s dlhoročnými skúsenosťami vybrúsia vašu predstavu k dokonalosti. Staňte sa vďaka nám úspešným podnikateľom. Stačí vám k tomu dobrý nápad a podnikavý duch. O zbytok sa nestaráte. Vyriešime to za vás. 

Zistiť viac
Marketing a SEO - Obrazok

Marketing a SEO

Niekedy dobrý produkt nestačí. Treba poznať cesty, ktorými ho naservírovať ľuďom priamo pod nos. Správny podnikateľ na marketing nikdy nezabúda. Kvalitná optimalizácia a reklama sú polovicou úspechu. 

Zverte opraty podnikania do našich rúk. PPC kampaňou prilákame zákazníkov. Zaútočíme na všetkých frontoch. Ovládneme sociálne siete a triumfálne vztýčime vlajku víťazstva na prvej priečke vyhľadávačov. 

Zistiť viac