PHP Developer - remote

2500 - 4500€ | Remote | PHP
Miesto
Praha / remote
Druh pracovného pomeru
IČO / s.r.o.
Mzdové podmienky
3 500€/mesačne

Chceš byť súčasťou riešenia problému a nie len počúvať príkazy?

Nebaví ťa robiť na 6 projektoch naraz?

Chcel by si robiť na "in house" projekte?

Skúsiť by si písať projekt od začiatku v nových technológiách?

Chceš mať zodpovednosť na tasku od písania testov až po nasadenie do produkcie?

Nebojíš sa učiť a máš rád technológie?


S kým budeš pracovať:

Náš tím sa skladá z piatich vývojárov. Hľadáme kolegu, ktorý medzi nás zapadne. Na nič sa nehráme, hovoríme si veci na rovinu, o dôležitých veciach rozhodujeme spolu. Vieme navyše zabrať, keď niekto z tímu nestíha a potrebuje pomoc.


Čo by si mal mať v sebe:

Rád sa učíš a prichádzaš s novými nápadmi. Svoje znalosti posúvaš ďalej a máš z toho radosť. Mal by si mať pár rokov programovania za sebou. Nehľadáme juniora, ale niekoho, kto chápe základné koncepty, orientuje sa v technológiách a nebojí sa postaviť problému, vziať zaň zodpovednosť a dotiahnuť ho do úspešného konca. Vieš si povedať o pomoc, keď je to potrebné, a tiež pomôcť, keď ťa niekto požiada. Nie sme skupina, ale tím, preto hľadáme tímového hráča.


Ako fungujeme:

Fungujeme v scrumbane. Nie sme slniečkári, a preto používame to, čo funguje a čo nám dáva zmysel. Robíme experimenty, aby sme zistili, čo nám vyhovuje viac. Keďže si sami schvaľujeme čo ide do sprintu, tak sme zodpovední za to, aby sme to dodali.

Pri vývoji budeš mať po ruke tím alebo Product Ownera. Po tom, čo dopíšeš kód s testami (čo nemá testy nejde do produkcie), posunieš svoj task do code review. Potrebuješ minimálne 2x ok od kolegov, aby task mohol ísť do testingu. Podľa testu času, ktorý spíšeš, tester tvoj task otestuje. Po tom, čo je všetko v poriadku, a tvoj task spĺňa akceptačné kritériá a Product owner ti ho schváli, task si nasadíš do produkcie.


Aké technológie používame:

● PHP8, Symfóny, Nette - správny nástroj tam, kam padne

● Platformy: Aws, Azure, k8s

● Nástroje: Docker, Terraform, ....

Mám záujem