CoV-19 alebo ako vyťažiť...

CoV-19 alebo ako vyťažiť...

Covid-19 alebo ako vyťažiť MAXIMUM z nepriaznivej situácie

erik-mclean-BDBn8i-HxDQ-unsplash.jpg

Covid-19 tu coronavirus tam, či už chceme alebo nie, táto téma sa týka každého z nás. Ľudia to riešia na ulici, v obchodoch, v rámci rodín, ktoré sú spolu v karanténe. Mediálny ošiaľ je enormný, je toho plný internet aj časopisy. Štatistiky a číselne údaje sa menia každým dňom. Každý sa sťažuje ako padajú komodity, ceny akcií na burze. Pomaly ale isto klesá kúpyschopnosť obyvateľstva. Prognózy do budúcnosti vyzerajú ešte hrozivejšie. A čo sa dá robiť v tomto čase preto, aby náš biznis prosperoval?

erik-mclean-gya5Dr6XldI-unsplash.jpg

Úprimne, ak nemáš skladom milión rúšok, respirátorov, rukavíc či dezinfekčných gélov, ktorých je teraz všade nedostatok, milionár z teba nebude. Avšak netreba zabúdať na dobu, ktorá príde po tomto vírusovom ošiali. A preto teraz neznamená, že ak podnikáš v inom odvetví, ktoré je momentálne OUT si OUT aj ty. Využi príležitosť, ktorú ti situácia ponúka .

shutterstock_1270750687.jpg

Určite vie každý z nás vymenovať množstvo odvetví, ktoré momentálna kríza položila na kolená. Bary, reštaurácie, cestovné kancelárie, prepravné spoločnosti, hotely, obchodníci... no mohli by sme to rozpisovať do rána a možno by sme neskončili. Netreba sa nechať oslepiť a ohlušiť mediálnym šumom, ktorý s radosťou rozsievajú bulvárne média, ale zamerať sa na to podstatné.

Bez názvu.jpg

Máš kamennú predajňu, ktorá musí byť zo zákona zatvorená? Čo tak prejsť do online sveta a ponúkať svoje tovary v online priestore. Možno budeš prekvapený ako dokážeš osloviť tisíce ľudí, ktorí hľadajú práve to, čo ponúkaš. Predstav si, či by tvoj malý obchodík v malom meste dokázal upútať toľko potenciálnych zákazníkov!? Asi sotva. Takže, hlavu hore, podnikať na internete so svojim vlastným e-shopom od nás môžeš už za pár dní a možno ťa to bude stáť menej, ako mesačný nájom tvojej predajne.

shutterstock_577492282.jpg

Nemáš prácu? Si študent? Nechceš podnikať? Aj v takejto situácii netreba hádzať flintu do žita. Online priestor ti prináša množstvo príležitosti ako sa presadiť. Momentálne je plno ponúk a akcií na online kurzy či e-booky za výhodné ceny, ktoré si vieš predplatiť online bez toho aby si musel fyzicky navštevovať nejakú class plnú študentov. V pohodlí domácej karantény si vieš naštudovať veci, o ktorých sa ti ani nesnívalo a tak zlepšiť svoje skills, ktoré ti s veľkou pravdepodobnosťou pomôžu získať skvelý job. Tak nebuď "lekvár" a začni niečo robiť.

jacqueline-kelly-PeUJyoylfe4-unsplash.jpg

Takýchto postrehov a tipov by tu bolo mnoho a hrnú sa naozaj z každej strany, druhá strana mince je, či to aj naozaj bude fungovať. To ukáže až čas, ale jedno je isté... Každá kríza sa raz musí skončiť, a ako sa vraví šťastie praje pripraveným a keď ty budeš makať a zlepšovať počas toho kým iní nariekajú, sťažujú sa a mudrujú, čo by bolo keby, budeš mať skvelú štartovnú pozíciu, ako sa stať špičkou vo svojom biznise. My v CODEUPP sme presvedčení, že tvrdou prácou, húževnatosťou a odhodlaním dosiahne každý svoj cieľ.

shutterstock_1530717500.jpg

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Stručne o vašom projekte
Suhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac na podstránke GDPR
Bankové spojenie

IBAN: SK80 1100 0000 0029 4506 0490
SWIFT: TATRSKBX
BANKA: Tatra banka, a. s.